PONAR Silesia

PONAR Silesia jest największym polskim producentem elementów i układów hydrauliki siłowej.

Oferuje pełen zakres usług: od projektowania, produkcji, serwisowania, po gotowy produkt. 50-letnie doświadczenie na rynku hydrauliki siłowej jest atutem we współpracy z Klientem. 

Grupa PONAR Silesia powstała z myślą o pełnej obsłudze naszych Klientów zarówno w zakresie komponentów, części zamiennych, remontów, jak i kompleksowych dostaw układów hydrauliki siłowej.

Tworzą ją: uznany od lat w kraju i poza jego granicami producent elementów hydrauliki siłowej, firma PONAR Wadowice S.A. oraz prężnie działająca na rynku firma PONAR Silesia S.A., producent i dostawca systemów hydraulicznych. Dzięki takiemu połączeniu tradycji z nowoczesnością wzrosła nasza innowacyjność i elastyczność oraz skuteczność w reagowaniu na potrzeby Klientów.

PONAR Wadowice S.A. jest kompleksowym i wszechstronnym partnerem w zakresie projektowania, produkcji, serwisowania elementów hydrauliki siłowej. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dostępność zarówno pojedynczych komponentów, podzespołów, jak i kompleksowych rozwiązań pozwala być trwale obecnym w każdej gałęzi przemysłu.

PONAR Silesia S.A. produkuje i dostarcza zaawansowane systemy hydrauliczne i smarne, na życzenie Klienta zintegrowane z automatyką, łącznie z ich montażem i uruchomieniem. Wykonuje instalacje hydrauliczne w różnych metodach łączenia (spawanie, kielichowanie rur, spęczanie, czy na pierścień zacinający).

Własne biuro projektowo-konstrukcyjne, logistyka, produkcja i serwis pozwalają na kompleksową obsługę Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Podejmuje się nie tylko realizacji nowych tematów, lecz również modernizacji czy remontów istniejących układów. Istotną częścią oferty jest eksport zarówno systemów hydraulicznych, jak i usług montażowych.

Odnajdź katalog

Wyszukiwarka katalogów

Online

Sklep internetowy

Sprawdź naszą ofertę w sklepie online, znajdziesz tu ponad 50 tys. produktów.

Odwiedź nasz sklep internetowy
B2B

Platforma B2B

Jesteś stałym klientem?
Zaloguj się do platformy B2B.

Zaloguj się Platformy B2B