Centrum Szkoleniowe
PREMA SA

Otwieramy zapisy na otwarte szkolenie 3-dniowe. Nowa formuła szkolenia pozwala na wybranie jednego lub kilku dni szkolenia. Dzięki pozyskanej wiedzy zaoszczędzisz czas podczas napraw i unikniesz uszkodzeń prowadzących do awarii. Dowiesz się jak przedłużyć żywotność maszyny i jak odpowiednio ją diagnozować.

Aktualne szkolenia

Poznaj nas

Centrum Szkoleniowe PREMA SA powstało z myślą wspierania osób zajmujących się utrzymaniem ruchu oraz projektantów maszyn i urządzeń.

PREMA SA od ponad 65 lat zajmuje się dostarczaniem łożysk oraz innego asortymentu utrzymania ruchu. Jako firma wieloletnią historią, czujemy się zobowiązani do dzielenia się wiedzą zdobytą podczas realizacji milionów zleceń. Centrum Szkoleniowe PREMA powstało z myślą wspierania osób zajmujących się utrzymaniem ruchu oraz projektantów maszyn i urządzeń.

Celem nadrzędnym prowadzonych przez nas szkoleń jest dostarczenie wiedzy, która będzie przede wszystkim użyteczna dla uczestników. Wyznacznikiem sukcesu są pozytywne opinie kursantów, którym ułatwiliśmy pracę.

Poznaj nas

Nasze szkolenia prowadzone są przez ekspertów z kilkunastoletnim stażem

którzy osobiście zetknęli się z tysiącami przypadków awarii i własnoręcznie dokonali napraw bądź usprawnień w urządzeniach produkcyjnych. Dzięki temu dajemy gwarancję użyteczności przekazywanej wiedzy.

W naszym Centrum Szkoleniowym PREMA SA zgromadziliśmy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy i serwisowy SKF, niezbędny do wykonania trudnych prac remontowych. Asortyment przygotowany jest do przeprowadzania szkoleń praktycznych.

Dlaczego my?

Sprawdź, dlaczego nasze Centrum Szkoleń PREMA SA jest miejscem w którym powinieneś rozwijać swoją kadrę.

Wieloletnie
doświadczenie

Wykwalifikowana
kadra

Praktyczne
podejście

Doskonałe
wyposażenie

Galeria naszego Centrum

Centrum Szkoleniowym PREMA SA zgromadziliśmy najnowocześniejszy
sprzęt pomiarowy i serwisowy SKF

Szkolenia otwarte

W ramach naszego Centrum Szkoleniowego PREMA SA przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kursów specjalistycznych. Dobór tematów szkoleń oparliśmy na rozmowach z tysiącami naszych Klientów, którzy otwarcie nakreślili swoje potrzeby.

Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem zakresu tematycznego. Chętnie zapoznamy się Państwa sugestiami. Zapraszamy do kontaktu.

Starając się sprostać ich oczekiwaniom, uruchomiliśmy następujące szkolenia:

  • Jak pozbyć się kłopotów z łożyskami?
  • Smarowanie
  • Montaż i demontaż łożysk
  • Osiowanie
  • Diagnostyka łożysk i maszyn – kurs podstawowy
  • Diagnostyka łożysk i maszyn – kurs zaawansowany

Szkolenia indywidualne

Oprócz regularnych szkoleń otwartych, Centrum Szkoleniowe PREMA organizuje indywidualne szkolenia w siedzibie Klienta. Uważamy, że w przypadku kilku lub kilkunastoosobowych zespołów utrzymania ruchu, jest to rozwiązanie optymalne pod względem kosztowym jak i czasowym. To my przyjeżdżamy do Państwa i organizujemy szkolenie na żywym organizmie.

Zakres szkolenia indywidualnego zawsze przygotowujemy na podstawie szczegółowej analizy potrzeb wyrażonych przez Klienta oraz oględzin jego parku maszynowego. Kierujemy się bowiem naszą zasadą nadrzędną, która mówi, że szkolenie musi być przede wszystkim użyteczne i aplikowalne w środowisku Klienta.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem szkolenia w naszym Centrum Szkoleniowym?

Filozofia jakości koncentruje naszą uwagę na doskonaleniu procesów logistycznych występujących w realizacji zaspokajania potrzeb naszych klientów. Jakość jest ważna we wszystkim co robimy. W działania zmierzające do utrzymania i poprawy jakości zaangażowani są wszyscy pracownicy firmy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Odnajdź katalog

Wyszukiwarka katalogów

Online

Sklep internetowy

Sprawdź naszą ofertę w sklepie online, znajdziesz tu ponad 50 tys. produktów.

Odwiedź nasz sklep internetowy
B2B

Platforma B2B

Jesteś stałym klientem?
Zaloguj się do platformy B2B.

Zaloguj się Platformy B2B