Co zrobiliśmy

Dział Techniczny PREMA SA współpracuje z największymi zakładami produkcyjnymi w naszym kraju.  Z naszych usług korzystają tacy potentaci jak:

Wymiana torowiska ze zmianą sposobu mocowania szyn

Firma, będąca dużym dostawcą rozwiązań linii produkcyjnych do przemysłu spożywczego zgłosiła się do nas w sprawie wymiany torowiska. Był to transporter palet o masie ok. 3t, który brał na siebie dwie palety o masie ok. 1 t każda. Całość torowiska mierzyła 36m.

Modernizacja układu zasilania silników wentylatorów

Zwrócił się do nas klient z branży z zakresu produkcji szkła. Konieczna była modernizacja układu zasilania silników wentylatorów w jednej ze swoich hartowni. Na prośbę klienta mimo tego, że ta usługa była poza naszym obszarem działania, po dokładnym rozpoznaniu tematu oraz możliwość realizacji, zdecydowaliśmy się podjąć tego zadania

Remont trzech wentylatorów

Zgłosiła się do nas firma zajmująca się produkcją płyt gipsowo-kartonowych oraz bloczków gipsowych. Usługa polegała na wymianie łożysk, silników, osiowanie i badania diagnostyczne trzech wentylatorów.

Projekt i wykonanie stanowiska pomiaru drgań i temperatury

Firma zajmująca się produkcją układów przeniesienia napędu, poprosiła nas o zaprojektowanie i wykonanie stanowiska pomiaru drgań i temperatury.

Wymiana łożyska na wale niewyważonym UW 30 przesiewacza wibracyjnego odpadów komunalnych

Usługa obejmowała wymianę łożyska 22330 CCJA/W33VA405

Wymiana łożysk dwóch wentylatorów

Firma zajmująca się branżą spożywczą i rolniczą zgłosiła do naszego Działu Technicznego w sprawie wymiany łożysk w swojej Suszarni Słodu.

Odnajdź katalog

Wyszukiwarka katalogów

Online

Sklep internetowy

Sprawdź naszą ofertę w sklepie online, znajdziesz tu ponad 50 tys. produktów.

Odwiedź nasz sklep internetowy
B2B

Platforma B2B

Jesteś stałym klientem?
Zaloguj się do platformy B2B.

Zaloguj się Platformy B2B