Aktualności

Prema Cycling Team na Tour de Pologne Bukowina 2016

Z radościa informujemy, że nasz zawodnik, Łukasz Chalastra, z czasem 1:04:19 zajął 14 miejsce w klasyfikacji generalnej w tegorocznej edycji Tour de Pologne, która odbyła się 17 lipca 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej. To aż o 10 oczek wyżej w stosunku do edycji ubiegłorocznej.

Również w klasyfikacji drużynowej możemy pochwalić się nie lada sukcesem. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 6 miejsce z łącznym czasem 03:32:02. Przypominamy, że ubiegłoroczny debiut przyniósł nam pozycję 14.

Udział w Tour de Pologne Amatorów to nie tylko doskonała zabawa, ale również możliwość udowodnienia sobie i innym jak ważne jest dla nas bycie lepszym każdego dnia. Dewiza naszej firmy brzmi "... by świat nie stał w miejscu". To hasło odzwierciedla również nasze osiągnięcia w sporcie. Systematycznie i konsekwentnie przemy naprzód.

Zapraszamy do śledzenia losów naszej drużyny na profilu Facebook.

https://www.facebook.com/premacyclingteam/

Ekipa PCT na Bukovina 2016
PCT - wyprzedzanie na TdP Bukovina 2016
Świętowanie sukcesu po TdP Bukovina 2016

Partnerzy

 • SKF Authorised Distributor
 • Fenner Drives
 • GGB
 • Gates
 • JTEKT
 • KTR
 • WD-40
 • Loctite
 • LBC
 • Renold
 • Sanok
 • Theroson
 • ZKL
 • ZVL Auto
 • Accor
 • Bosch Rexroth
 • Henkel
 • INA
 • Kinex
 • NSK
 • CPP Prema Kielce
 • TIMKEN
 • ZWWG
 • EUROLL
 • HIWIN
 • SMC
 • PBF
 • KLUBER LUBRICATION
 • PONAR Silesia
 • DAB Pumps

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny.

Zamknij
Żegnamy
Ś.P. Marka Tarnowskiego
Przeczytaj...